Skip to main content

STREFA NINJA OCR TORY PRZESZKÓD

Strefa zróżnicowanych torów OCR łączących elementy, przeszkód podwieszanych, huśtawek i drabinek, kół gimnastycznych i bocianich gniazd. Elementy można pokonywać w ciągu lub trenować każdą z osobna. Tory przeznaczone dla starszych dzieci, młodzieży i dorosłych. Zestaw zawiera również przeszkody wymagające równowagi jak rolka obrotowa, v-jump znanego z programu Ninja Warrior (w bezpiecznej, miękkiej wersji).

STREFA TYROLKI

Profesjonalna tyrolka linowa umieszczona w basenie z miękkim wypełnieniem materacowym. Zjazd zaprojektowany tak, aby wysokość spocznika startowego przechodziła spadkiem równolegle do kierunku zjazdu. Takie rozwiązanie sprawia, że dzieci znajdują się cały czas na bezpiecznej wysokości względem miękkiego podłoża. W projekcie strefa tyrolki służy również jako końcowy etap toru Ninja. Zjazd linowy przeznaczony jest zarówno dla dzieci jak i dorosłych.

STREFA NETSTRIBE

Wielopoziomowa atrakcja złożona z siatek ułożonych w platformy przeznaczone do aktywnego spędzania czasu dla całych rodzin. Strefa dostarcza niezapomnianych wrażeń zarówno indywidualnym klientom jak i całym grupom. To nowoczesne wyposażenie parku rozrywki daje możliwość prowadzenia urodzin lub imprez integracyjnych, które na długo zostaną w pamięci dzieci i ich rodziców.

STREFA PODUSZKI POWIETRZNEJ

Strefa złożona z oryginalnej, atestowanej poduszki AirBag umieszczonej przed wieżą do skoków oraz trampoliny pochylonej w stronę poduszki powietrznej AirBag. Miejsce przeznaczone do treningu akrobatycznego z ułatwieniem kierunkowania skoków. Poduszka AirBag w projekcie została umieszczony tak, aby Klienci po oddaniu skoku mogli zejść z poduszki w 2 kierunkach. Wieże wyposażone w barierki oraz schody wejścia. Strefa dodatkowo posiada spocznik, na którym Klienci mogą ustawiać się w kolejce co zwiększa bezpieczeństwo całości strefy i czyni ją bezobsługową.

STREFA BOISKA AIRFIELD

Boisko z oryginalną matą umożliwiającą rozgrywanie meczów drużynowych w nowoczesnych formach sportu z wykorzystaniem miękkiej, odbijającej maty. Strefa przeznaczona do zajęć szkolnych w ramach lekcji WF oraz zajęć grupowych z akrobatyki, piłki nożnej lub piłki ręcznej. Strefa zabezpieczona transparentnymi siatkami w systemie anti climb.

STREFA ZJEŻDŻALNI TUBINGOWEJ

Strefa Zjeżdżalni tubingowej to duża zjeżdżalnia pontonowa, która zapewnia niezapomnianą zabawę nie tylko dzieciom, ale również rodzicom. Strefa jest doskonałym uzupełnieniem parku trampolin i docenianą atrakcją szczególnie przy organizowaniu urodzin dla dzieci i integracji firmowych.

STREFA TRAMPOLIN

Duża konstrukcja trampolin płaskich przeznaczona do zajęć grupowych z akrobatyki, zajęć WF i treningów rekreacyjno-sportowych. Całość uzupełniona miękkimi kształtkami w postaci bloków piankowych i boxów. W zestawie znajduje się 17 trampolin oraz atestowane materace osłonowe.. Jest to miejsce, które w dużej mierze reguluje ruch w obiekcie i pozwala przeprowadzić część rozgrzewkową. W strefie przewidziano spoczniki w postaci boxów przy słupach hali. Boxy zapewnią odpowiednie miejsce do odpoczynku dla Klientów i dobre miejsce do obserwacji dla trenerów i opiekunów. Ścieżka trampolinowa przeznaczona do łc=ączenia elementów akrobatycznych w układy. Długa trampolina jest uzupełnieniem do głównej tafli trampolin i często wykorzystywana jest przy treningu elementów typowych dla lekcji wychowania fizycznego. Na końcu ścieżki umieszczono podniesienie batutu pod kątem. Trampolina flatup pozwala na dynamiczne odbicie z pleców i kontynuowanie ciągu akrobatycznego przeciwną stronę do startu co praktycznie podwaja długość wykonywanego układu.

STREFA VALO JUMP

Strefa z dużym stanowiskiem Airtrack odpowiednio przystosowanym do korzystania z technologii Valo. Elektronika Valo za pomocą skanera wyświetla na dużym ekranie postać osoby korzystającej z atrakcji i oferuje wiele różnych gier interaktywnych. Posiada również atrakcyjną oprawę dźwiękową i funkcję robienia zdjęć w dynamicznym ruchu oraz nagrywanie filmów z zabawy. Zdjęcia, wyniki i nagrania wideo można przesłać za pomocą panelu sterowania na maila lub do aplikacji Valo Jump. Klienci będą mogli zachować swoje materiały jako pamiątkę z pobytu w parku.

STREFA INTERACTIVE POINTS DUO

Strefa złożona z dwóch stanowisk trampolinowych i ściany wyposażonej w elektronikę interaktywną. Na każde stanowisko przypada 5 punktów interaktywnych. Atrakcja będzie wyzwaniem nie tylko dla tradycyjnych Klientów parku, ale również dla sportowców.. Proponowane rozwiązanie w postaci osobnego panelu sterowania z wyświetlaczem punktacji i niezależnych punktów dotykowych nie wymagają instalacji elektrycznych takich jak kable, czy źródło zasilania. Punkty łączą się z panelem bezprzewodowo. Mocną stroną interactive points jest możliwość zmiany rozmieszczenia punktów i różne sposoby ich wykorzystania w animacji nie tylko na urodzinach dla dzieci, ale również w integracjach firmowych i szkolnych. Zestawienie różnych gier na jednego lub wielu graczy pozwala na zorganizowanie atrakcyjnej rywalizacji. Do wyboru możliwe są różne wersje oprawy dźwiękowej. oraz kalibrację intensywności i długości gry.

STREFA MALUCHA KIDS ZONE

Miejsce przeznaczone dla najmłodszych dzieci, które wymagają opieki rodziców. Umiejscowienie strefy obok stolików pozwala na stały kontakt z rodzicem, który może po ściągnięciu obuwia lub użycia ochraniaczy wejść do strefy wraz z dzieckiem podczas gdy starsze rodzeństwo bawi się na parku.

STREFA MAŁPI GAJ DLA DZIECI

Typowa strefa zabawowa dla młodszych dzieci popularna w salach zabaw i parkach rozrywki. Atrakcja cieszy się zainteresowaniem wśród młodszych użytkowników już od wielu lat. Strefa wykonana z wytrzymałych materiałów i miękkich osłon pozwala na bezpieczną zabawę. Małpie gaje często łączone są z różnego typu zjeżdżalniami, wieżami pająka, torami przeszkód, ścianek wspinaczkowych.

STREFA ŚCIANKI INTERAKTYWNEJ LUDUS INTERACTIVE

Nowoczesna forma rozrywki w postaci ścianki interaktywnej, na która rzucany jest obraz w postaci gry ruchowej z wykorzystaniem piłek. Strefa tworzy boisko, które pozwala na granie w piłkę nożną, piłkę ręczną i różne formy zbijaka. Jest to nowość na rynku, która podobnie jak Valo Jump wyznacza nowoczesne trendy gaimingu ruchowego. Park rozrywki wyposażony w taki sprzęt dostarcza Klientom luźnej zabawy, która może przerodzić się w radosną rywalizacje. Sprzęt dedykowany dla dorosłych i dzieci jest mocnym poszerzeniem oferty dla imprez urodzinowych, integracji i zajęć w czasie półkolonii.

RÓWNOWAŻNIA OCR I STREFA GLADIATORÓW

W strefie toru przeszkód umieszczono basen z wypełnieniem w postaci miękkich sześcianów piankowych umieszczonych pod równoważną. Ta część toru służy jako jedna z przeszkód podczas pokonywania całości toru OCR lub samodzielnie stanowi strefę gladiatorów. Walki gladiatorów polegają na zepchnięciu rywala z równoważni za pomocą miękkich rolek. Jako komplet do strefy dodano 2 profesjonalne spychacze “battlebeam”

STREFA PARKOUR