Skip to main content

Urodziny

Zapraszamy na wyjątkową imprezę urodzinową w naszym parku trampolin!

Dlaczego warto wyprawić urodziny w JUMPY? W Parku Trampolin JUMPY każde urodziny stają się niezapomnianym przeżyciem dla dzieci i ich gości. Nasze atrakcje i profesjonalna obsługa gwarantują wyjątkową zabawę:

  • Skoki na trampolinach: Dzieciaki będą mogły wykazać się akrobatycznymi umiejętnościami, skacząc na naszych bezpiecznych trampolinach.
  • Zabawy i konkursy: Przygotowaliśmy wiele atrakcji, takich jak gry zespołowe, konkursy oraz zabawy na interaktywnych strefach i wiele innych.
  • Przestrzeń do zabawy: Nasz park oferuje mnóstwo miejsca do swobodnej zabawy i radości.
  • Wygodne sale urodzinowe: Mamy wydzielone miejsce na poczęstunek i tort, prezenty oraz miejsce na przechowanie prywatnych rzeczy.

Rodzice również mają wyjątkowe korzyści podczas urodzin w Parku Trampolin JUMPY:

  • Komfortowy stół: Dla rodziców przygotowaliśmy wygodny stół z wodą z cytryną, gdzie mogą spokojnie obserwować dzieci podczas zabawy urodzinowej.
  • Oferta dla dorosłych: Oprócz skoków na trampolinach, rodzice mogą skorzystać z naszej oferty oraz kawiarni, gdzie serwujemy pyszne napoje i przekąski.

TORTY Z MOTYWEM

Istnieje możliwość zamówienia pięknych tortów na urodziny. Porcja tortu przy zamówieniach u nas to przelicznik 120 gramów na osobę. Minimalna wielkość tortu 1,2 kg.

Jak zarezerwować? Napisz do nas na adres e-mail: urodziny@jumpy.pl lub odwiedź naszą stronę internetową: Jumpy – Park trampolin Piaseczno.

Jeżeli chcesz zdobyć więcej informacji ZADZWOŃ 692 710 850

Do zobaczenia na urodzinach w JUMPY!

Zarezerwuj